Translate

EN SK

ourStoryHeader

   

 

Vždy u nás trochu povyrastú

THE LITTLE GYM Bratislava

Štruktúra lekcií The Little Gym® a prepracované osnovy a metodika ponúkajú deťom veľa príležitostí k postupnému zlepšovaniu obratnosti, koordinácie pohybov a celkovej zdatnosti. V milom a motivujúcom prostredí získavajú deti každý týždeň pod vedením školených inštruktorov väčšiu odvahu a sebadôveru a zároveň sa učia počúvať, sústrediť sa a spolupracovať s ostatnými... a pri tom si užijú veľa zábavy! Naše programy rastú s deťmi a zahŕňajú okrem iného cvičenie rodičov s deťmi, gymnastiku pre predškolákov a školákov. Obľúbené sú aj doplnkové programy ako narodeninové oslavy, alebo prázdninové kempy.

 

 


 

Mariana TruchlikovaMariana Truchlikova

Majiteľka


Šport sprevádza Marianu celý život. Od detstva sa venovala tenisu, ktorý hrávala na vrcholovej úrovni. Po absolvovaní FTVŠ UK Bratislava sa venovala trénovaniu detí predškolského a školského veku, a taktiež vyučovala na FTVŠ.

S konceptom The Little Gym sa zoznámila v médiách na konci roka 2011. Odvtedy vedela, že to je to, čo chce v živote robiť.

Práca s deťmi spojená so športom v príjemnom prostredí, kto by ju nemiloval. Je vydatá za Tomáša a má syna Tomáška a dcéru Terezku. Viac

 

 

 

 • Marian-Fabian-2

   

  Programový riaditeľ

  Marian F

   

  Kvetana-Ruzickova-2

   

  Inštruktor

  Kvetana R

   

  Tomas-Truchlik

   

  Inštruktor

  Tomas T

   

  andrej (2)

   

  Inštruktor

  Andrej M

   

   
 • misa

   

  Inštruktor

  Michaela T

   

  zuzka

   

  Inštruktor

  Zuzana V

   

  Zuzana-Horna

   

  Inštruktor

  Zuzana H

   

  Veronika-Drdosova-2

   

  Inštruktor

  Veronika D

   

   
 • daniel

   

  Inštruktor

  Daniel A

   

  bubu

   

  Inštruktor

  Barbora B

   

   
    

   

 

Pozrite sa do The Little Gym Bratislava

 

 

Galéria

 • slide2MoreFun

 • slide3MoreFun

 • slide4MoreFun

 • slide5MoreFun

 • slide6MoreFun

 • slide7MoreFun

 • slide8MoreFun

 • slide9MoreFun

    

 

Naša filozofia

Trojdimenzionálny proces učenia

 

Naše motto v The Little Gym je “Serious Fun”, čo znamená, že naše prostredie je zábavné, ale výučbu berieme vážne! Podľa našej vlastnej filozofie nazývanej Trojdimenzionálny proces učenia sú telesné cvičenia prostriedkom celkového rozvoja dieťaťa. V každej lekcii rôznej vekovej kategórie sa preto snažíme podporovať rozvoj detí ako v oblasti telesnej (“V pohybe”), tak v oblasti rozumovej (“Rozvoj myslenia”), emocionálnej a sociálnej (“Zručnosti pre život”). Nižšie je popísaných niekoľko konkrétnych príkladov, ako každá oblasť procesu učenia môže pomôcť vašemu dieťaťu k vývojovej a sociálnej zrelosti a celkovo dobrej pripravenosti na rôzne životné zmeny.

 

  

 

Icons-3D-learning_GetMoving_SlovakV pohybe!

 

Rozvoj ohybnosti, sily, rovnováhy, koordinácie a celkovej obratnosti prostredníctvom rôznych gymnastických cvičení a pohybových hier.

 

 

Icons-3D-learning_BrainBoost_SlovakRozvoj myslenia

 

Zlepšenie koncentrácie a sústredenie pozornosti, schopnosť počúvať a porozumieť pokynom, pamätať si, rozhodovať sa a riešiť úlohy.

 

 

Icons-3D-learning_LiveSkills_SlovakZručnosti pre život

 

Osamostatnenie sa, budovanie sebadôvery a začlenenie sa do skupiny, spolupráca v tíme, delenie sa s ostatnými a zmysel pre zodpovednosť.

 

 

ourStoryImg
Už 40 rokov

baví deti vyrastať

Už 40 rokov baví deti vyrastať v The Little Gym. Za úspechom tohto konceptu stojí zakladateľ spoločnosti Robin Wes - pedagóg, hudobník a bývalý gymnasta, ktorý predstavil vo svojej dobe úplne nový prístup k pohybovej výchove. Cvičenie malo podľa neho prispievať nielen k telesnému rozvoju detí, ale aj k rastu ich emočných, sociálnych a intelektuálnych schopností. Prvú telocvičňu The Little Gym® otvoril v roku 1976 v Bellevue, Washington a prvé kurzy boli vedené v pozitívnom, priateľskom a hlavne v nesúťažnom prostredí, čo naše programy charakterizuje doteraz. Viac ako štyridsaťročné skúsenosti umožňujú nám a ďalším viac ako 300 pobočkám pracovať podľa komplexnej metodiky, ktorá pomáha deťom postupne zdokonaľovať ich nové zručnosti a získavať sebadôveru, ktorú si v sebe ponesú po celý život. 

  

 

 

 

 

 

Pomáhame